Шампунь для котів, 200 мл, Kerbl
SKU
80929
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80929 |
| Код постачальника | 80929 |
| Код CN | 33079000 |
| Основний EAN-13 | 4018653387979 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/600 |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.237 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 14.5 cm |
| довжина коробки | 19 cm |
| Вага коробки | 1.518 kg |
| Ширина коробки | 18.5 cm |
Attachments and documentation

