Шкарпетки для собак Susi, 3 х 3 х 9 см, розмір S, чорно-сірі, 2 шт, Kerbl
SKU
80647
- довжина 3 х ширина 3 х висота 9 см,
- ніжні в'язані шкарпетки з нітриловим покриттям
- набір з 2 предметів
- зносостійкий, протиковзкий
- гнучкий матеріал дозволяє легко надягати та знімати
- водонепроникний
- сучасний крій
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80647 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653963555 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | S |
| Код постачальника | 80647 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/2592 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 2.96 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
