Шкарпетки для собак Susi, 4 х 3,5 х 10 см, розмір M, чорно-сірі, 2 шт, Kerbl
SKU
80648
- довж. 4 x шир. 3,5 x довж.10 см,
- делікатні шкарпетки з трикотажу з нітриловим покриттям
- набір 2-частинний
- стійкі до зносу, протиковзкі
- еластичний матеріал полегшує надягання та зняття
- водонепроникні
- сучасний крій
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80648 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653963562 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | M |
| Код постачальника | 80648 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/2592 |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 16.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.035 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 35 cm |
| Вага коробки | 3.125 kg |
| Ширина коробки | 29.5 cm |
