Шкарпетки для собак Susi, 6 х 5 х 14 см, розмір XL, чорно-сірі, 2 шт, Kerbl
SKU
80650
- ніжні в'язані шкарпетки з нітриловим покриттям
- набір з 2 предметів
- зносостійкий, протиковзкий
- гнучкий матеріал дозволяє легко надягати та знімати
- водонепроникний
- сучасний крій
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80650 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653963586 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Розмір | XL |
| Код постачальника | 80650 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/1008 |
| Чиста ширина продукту | 18.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.072 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 5.184 kg |
| Ширина коробки | 36.5 cm |
