Шкіряний нашийник для собак Choker Roma, 55 см х 12 мм, чорний, Kerbl
SKU
81093
- з обмежувачем
- плавне регулювання
- з м'якої ялової шкіри
- з стійкою до розриву бавовняною серцевиною
- зшитий для корабля
- захищає шерсть і запобігає ламкості волосся
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81093 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653945032 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81093 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/50 |
| Чиста ширина продукту | 16.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.111 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 6.41 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
