Шкіряний нашийник для собак Choker Roma, 60 см х 12 мм, коричневий, Kerbl
SKU
81096
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81096 |
| Колір виробника | коньяк |
| Країна походження | Indie |
| Основний EAN-13 | 4018653945063 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81096 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.103 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 48.5 cm |
| Вага коробки | 5.935 kg |
| Ширина коробки | 28.5 cm |
