Шлейка для собак Wild Life, 50-80 см х 25 мм, коричнево-бірюзова, Kerbl
SKU
80271
- з високоякісної нейлонової тканини
- нашивки в модному стилі
- міцні пряжки та карабін
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80271 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653906408 |
| Окружність грудної клітки | 50 cm - 80 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80271 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/80 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 0.208 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 16.64 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
