Шлейка і повідець для гризунів Prit, розмір S, 10 мм х 120 см, Kerbl
SKU
81818
- Шлейка для гризунів з повідцем
- з мотивним принтом
- з карабіном
- матеріал: нейлон
- окружність шиї 18 см.
- окружність живота 18-25 см.
- повідець 120 м х 10 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81818 |
| Код постачальника | 81818 |
| Окружність шиї | 18 cm |
| Окружність талії [см] | 18 cm - 25 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216743 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.22 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 15.84 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
