Шлейка і повідець для гризунів, різнокольоровий, 140 см, Kerbl
SKU
83969
- з повідцем
- довжина: 140 см
- можливість регулювання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83969 |
| Код постачальника | 83969 |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653839690 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/2304 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 10.8 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
