Шлейка і повідець для гризунів, розмір L, 34-50 см, Kerbl
SKU
81761
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81761 |
| Код постачальника | 81761 |
| Окружність талії [см] | 34 cm - 50 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653817612 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.065 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 4.68 kg |
| Ширина коробки | 30.5 cm |
