Шлейка і повідець для гризунів, розмір М, 21-35 см, Kerbl
SKU
81760
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81760 |
| Код постачальника | 81760 |
| Окружність талії [см] | 21 cm - 35 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653817605 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/576 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.061 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 4.392 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
