Шлейка і повідець для гризунів Sport, 33-43 см, чорний/помаранчевий, Kerbl
SKU
82749
- довжина повідка: 120 см
- з м'якого матеріалу типу сітка
- можливість регулювання за допомогою застібки на липучці
- застібка в області шиї
- з еластичним повідком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82749 |
| Код постачальника | 82749 |
| Окружність шиї | 22 cm - 26 cm |
| Окружність талії [см] | 33 cm - 43 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653827499 |
| Додаткова інформація | dla królików |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/864 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.103 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 7.416 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
