Шлейка з повідцем для кота, 120 см х 10 мм, коралова, Kerbl
SKU
80690
- повідець 120 см x 10 мм
- з карабіном
- Матеріал: Сітка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80690 |
| Код постачальника | 80690 |
| Окружність шиї | 20 cm - 35 cm |
| Окружність талії [см] | 28 cm - 48 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653214169 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/120/1440 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.079 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 10.768 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
