Шлейка з повідцем для кота, 120 см х 10 мм, рожева, Kerbl
SKU
82668
- повідець (120 см x 10 мм)
- з нейлону, у смужку зебри
- застібки-засувки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82668 |
| Код постачальника | 82668 |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653826683 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 6.192 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
