Шлейка-запряжка для собак Maxi Leader, 45-60 см, чорна, Kerbl
SKU
83722
- запобігає натягу собаки, викликаному тягненням за повідок
- захищає собаку від потертостей в області м'язів шиї та потилиці
- з захистом плечей
- стійка до впливу погодних умов
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83722 |
| Код постачальника | 83722 |
| Окружність шиї | 45 cm - 60 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653837221 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.192 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 11.52 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
