Шори для ВРХ з нейлону з хомутом і ланцюгом, Kerbl
SKU
12514
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12514 |
| Старий код SKU | 01-2670 |
| Код постачальника | 12514 |
| Основний EAN-13 | 4018653125144 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/400 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 93.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.594 kg |
| Ширина коробки | 38.4 cm |
| Висота коробки | 32.7 cm |
| довжина коробки | 58.3 cm |
| Вага коробки | 12.757 kg |
| Маса нетто | 0.59 kg |
