Шприц HSW ECO-MATIC® з насадкою для пляшки, з різьбою, 2,0 мл, дозування 0,2 - 2,0 мл
SKU
23120
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 23120 |
| Старий код SKU | 09-0026 |
| Код постачальника | 23120 |
| Основний EAN-13 | 4035873024613 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90183190 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/400 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 0.16 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 4 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
