Шприц з гнучким зондом, для введення рідких кормів, 60 мл, Kerbl
SKU
27112
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27112 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653271124 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183110 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/75/2400 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 27112 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Старий код SKU | 03-0082 |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 33.5 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
| Ширина коробки | 30.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.04 kg |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
