Сигналізатор отелення MooCall, для всіх порід ВРХ, Kerbl
SKU
10500
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 10500 |
| Старий код SKU | 01-0701 |
| Код постачальника | 10500 |
| Основний EAN-13 | 5392000117204 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85176200 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/220 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.613 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 6.545 kg |
| Маса нетто | 0.61 kg |
