Синя вставка для переобладнання тавратора для встановлення вушних бирок, тип AllFlex, Kerbl
SKU
20981
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20981 |
| Старий код SKU | 07-2229 |
| Код постачальника | 20981 |
| Основний EAN-13 | 4018653209813 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82034000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/240 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 11 cm |
| Чиста вага продукту | 0.13 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 23.5 cm |
| довжина коробки | 29.5 cm |
| Вага коробки | 31.2 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |