Сітчаста шлейка з повідцем для кота, 120 см х 10 мм, червона, Kerbl
SKU
82644
- з легкого та м'якого матеріалу типу сітка
- з застібкою на кнопці, що полегшує швидке розстібання та застібання
- з повідком 120 см
- обхват шиї: ок. 28 см
- обхват живота: 34–44 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82644 |
| Код постачальника | 82644 |
| Колір виробника | червоний |
| Окружність шиї | 28 cm |
| Окружність талії [см] | 34 cm - 44 cm |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653826447 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/120/1440 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.09 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 10.8 kg |
| Ширина коробки | 46 cm |
