Сітка для овець TitanLight Net, 50 м × 108 см, подвійний шпиль, помаранчево-чорна, Kerbl
SKU
27354
| Марка | AKO |
|---|---|
| Другий код | 27354 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653129715 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Штирь | Подвійний |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 7.38 kg |
| Старий код SKU | 11-4100 |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 130 cm |
| Чиста вага продукту | 7.381 kg |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
