Сітка для овець TitanNet Premium, 50 м × 108 см, подвійний шпиль, синьо-помаранчева, AKO
SKU
27813
| Марка | AKO |
|---|---|
| Другий код | 27813 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653242483 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Штирь | Подвійний |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 8.34 kg |
| Старий код SKU | 11-5021 |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 130 cm |
| Чиста вага продукту | 8.338 kg |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
