Сітка для овець TitanNet Premium, 50м х 108 см, одинарний штир, синьо-оранжева, Kerbl
SKU
27812
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27812 |
| Старий код SKU | 11-5020 |
| Тип провідника | Сітка |
| Довжина провідника | 50 м |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653242476 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста ширина продукту | 17.5 cm |
| Чиста висота продукту | 19.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 131 cm |
| Чиста вага продукту | 7.8 kg |
| Маса нетто | 7.8 kg |
