Сітка для сіна, чорна, 68 x 55 x 18 см, осередок 5 см, Kerbl
SKU
3228273
Сумка для сіна сприяє повільному споживанню перетравлюваної кількості грубого корму та запобігає розкиданню сіна на землю тваринами. Сумка, виготовлена з поліпропіленового матеріалу, міцна, стійка до розривів і чудово підходить для використання в стійлі або в дорозі.
- Сумка для сіна для економного годування коней об'ємним кормом.
- Забезпечує спокійне споживання перетравлюваної кількості корму.
- Запобігає розкиданню сіна на землю кіньми.
- Стійкість до розривів і міцність.
- Безпечне кріплення за допомогою петель і карабінів.
- Легко наповнюється і кріпиться в різних положеннях.
- Для стайні, транспортування або на змаганнях.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3228273 |
| Основний EAN-13 | 4018653290750 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3228273 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста ширина продукту | 18.5 cm |
| Чиста висота продукту | 12.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 34 cm |
| Чиста вага продукту | 1.409 kg |
| Маса нетто | 1.41 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 18.452 kg |
