Сітка для вольєра для гризунів, металева, 35 х 35 см, 6 шт, Kerbl
SKU
81745
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81745 |
| Код постачальника | 81745 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653285374 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144/3900/9600 |
| Чиста ширина продукту | 38 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 1.853 kg |
| Маса нетто | 1.85 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 11.765 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
