Сітка для захисту від вовків TitanNet Premium Vario, 50 м х 108 см, біло-синя, подвійний штир, Kerbl
SKU
27831
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27831 |
| Старий код SKU | 11-5006 |
| Тип провідника | Сітка |
| Довжина провідника | 50 м |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653242544 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 56081930 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/48 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 131 cm |
| Чиста вага продукту | 9 kg |
| Маса нетто | 9 kg |
