Сито для проціджування молока, нержавіюча сталь, 170 мм, 10 л, Kerbl
SKU
15182
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15182 |
| Старий код SKU | 01-6098 |
| Країна походження | Turcja |
| Основний EAN-13 | 4018653127216 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Об'єм | 10 l |
| Ємність/Об'єм | 10 l |
| Код CN | 84211100 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15182 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5 |
| Чиста ширина продукту | 34.8 cm |
| Чиста висота продукту | 22.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 34.8 cm |
| Чиста вага продукту | 1.8 kg |
| Маса нетто | 1.8 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 9 kg |


