Скоба проти пролапсу у овець, Kerbl
SKU
2726
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2726 |
| Старий код SKU | 03-0010 |
| Код постачальника | 2726 |
| Основний EAN-13 | 4018653270264 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200/3200 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 0.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.024 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 6.833 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
