Скребниця для кота, для видалення шерсті, 15 x 4,5 см, Kerbl
SKU
80849
- видаляє мертву шерсть і підшерсток
- підходить для всіх типів шерсті
- не пошкоджує здоровий верхній волос
- ергономічна форма ручки з боковими гумками
для забезпечення оптимальної роботи
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80849 |
| Код постачальника | 80849 |
| Код CN | 96151100 |
| Основний EAN-13 | 4018653216354 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/72/720 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.12 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 2.88 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
