Сольові палички MagicBrush, 30 шт
SKU
3229061
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 3229061 |
| Основний EAN-13 | 5902385825078 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3229061 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 25010099 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 10.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.93 kg |
| Маса нетто | 0.93 kg |
