Сонцезахисна сітка для вольєра 81712, Kerbl
SKU
81714
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81714 |
| Код постачальника | 81714 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653817148 |
| Додаткова інформація | Wymienna siatka przeciwsłoneczna do 81712 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 0.055 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 2.75 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
