Сонцезахисна сітка для вольєра 82708 і 81715, Kerbl
SKU
827082
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82708-2 |
| Старий код SKU | 82708-2 |
| Код постачальника | 827082 |
| Код CN | 56081919 |
| Основний EAN-13 | 4018653031469 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/200 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.14 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 3.5 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
