Сонцезахисна сітка для вольєра 82823, Kerbl
SKU
83075
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83075 |
| Код постачальника | 83075 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653830758 |
| Додаткова інформація | Wymienna siatka przeciwsłoneczna do 82823 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 63.5 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
| Ширина коробки | 48 cm |
