Сонцезахисний дах для вольєра для кроликів, Kerbl
SKU
70342
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70342 |
| Код постачальника | 70342 |
| Основний EAN-13 | 4018653703427 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | Wymienna osłona przeciwsłoneczna do 70345, 82824, 82825, 83172, 82845, 81701 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | Przed użyciem sprawdzić odstęp między kratkami dla każdego małego zwierzaka! |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 27.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.081 kg |
| Ширина коробки | 28.5 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 4.432 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
