Сонячна станція AKO XXL (20J) 12 V, для електроогорожі
SKU
441103
| Марка | AKO |
|---|---|
| Другий код | 441103 |
| Тип живлення | Сонячний, Акумуляторний |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Вид тварини | Коні, Молочне скотарство, М'ясне скотарство, Кабани, Олені, Вовки |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Напруга [V] | 12 V |
| Вхідна енергія імпульсу | 20 J |
| Вихідна енергія імпульсу | 15 J |
| Пікова напруга імпульсу | 11200 V |
| Напруга при 500Ω | 8900 В |
| Теоретична довжина огорожі | 350 km |
| Довжина огорожі при низькому рослинному покриві | 80 km |
| Довжина паркану при середньому озелененні | 22 km |
| Маса нетто | 111.4 kg |
| Основний EAN-13 | 4035738023782 |
| Код CN | 85437060 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |