"Сопло для розпилення, латунь, 3/4"", Kerbl"
SKU
292101
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 292101 |
| Старий код SKU | 10-0820 |
| Код постачальника | 292101 |
| Основний EAN-13 | 4018653198148 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84818099 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/60/3600 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 5.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.231 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 18.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 13.86 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
