Соска каучукова для пляшки для випоювання ягнят, 6 шт, Kerbl
SKU
2710/6
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 03-0007-001 |
| Код постачальника | 2710/6 |
| Основний EAN-13 | 4018653076354 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40149000 |
| Країна походження | Wietnam |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/168/1344 |
| Чиста ширина продукту | 8.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
