Соска каучукова для відра для випоювання ягнят, 6 шт, блістер, Kerbl
SKU
274/6
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Старий код SKU | 03-0002-003 |
| Код постачальника | 274/6 |
| Основний EAN-13 | 4018653072646 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40149000 |
| Країна походження | Wietnam |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/168/1344 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 2.6 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.052 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
