Соскові свічки саморозчинні, 6 шт, Kerbl
SKU
1566
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1566 |
| Старий код SKU | 01-5126 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653150665 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 90183900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 1566 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/250 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.01 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
