Совок для гною, пластиковий, без держака, 23 см, 4,4 л, Kerbl
SKU
2987
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2987 |
| Старий код SKU | 10-5034 |
| Код постачальника | 2987 |
| Основний EAN-13 | 4009292402000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Діаметр | 23 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/150/300 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 16.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.343 kg |
| Ширина коробки | 42 cm |
| Висота коробки | 39 cm |
| довжина коробки | 78 cm |
| Вага коробки | 8.575 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
