Совок для набору Mistboy 90 см, чорний, Kerbl
SKU
324111
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 324111 |
| Старий код SKU | 10-5549 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653050958 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 90 cm |
| Чиста вага продукту | 1.298 kg |
| Маса нетто | 1.3 kg |
