Совок для прибирання відходів, 71 х 13 х 14 см, Kerbl
SKU
80829
- пластик
- простий, чистий і зручний збір собачих екскрементів
- захищає хребет, не вимагає надмірного згинання
- можна використовувати на будь-якій поверхні (трава, бетон, асфальт)
- з дозатором мішків для екскрементів (у комплект входить 20 мішків у рулоні)
- велика лопата з зубцями полегшує збір екскрементів
- Подвійний пружинний механізм дозволяє збирати більші екскременти.
- проста і гігієнічна очистка
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80829 |
| Код постачальника | 80829 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653963692 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/192/12477 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Висота коробки | 52 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 14.4 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
