Спіральний кіл з повідцем для прив'язі собак, 6 м, до 30 кг, Kerbl
SKU
83543
- для собак до 30 кг
- сталевий трос, покритий пластиком
- довжина 6 м
- ø 4 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83543 |
| Код постачальника | 83543 |
| Колір виробника | червоний |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653835432 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/288 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 54.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.718 kg |
| Маса нетто | 0.72 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 9.21 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
