Спрей для чищення застібок-блискавок на шкіряних виробах Hypofekt, 50 мл, Pharmakas Horse Fitform
SKU
32585
| Марка | PHARMAKAS HORSE FITFORM |
|---|---|
| Другий код | 32585 |
| Код постачальника | 32585 |
| Основний EAN-13 | 4005611035119 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 34051000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 4.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Ширина коробки | 12.5 cm |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 15 cm |
| Вага коробки | 0.778 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
