Спрей для догляду за шерстю, гривою та хвостом коня ManeCare, 1000 мл, MagicBrush
SKU
3223443
- зволожуючий засіб (комплекс D-Пантенол) захищає шкіру та шерсть від висихання - D-Пантенол також має заспокійливу дію на пошкоджену шкіру
- містить спеціальну доглядову суміш, яка покращує розчісування волосся як у вологому, так і в сухому стані - запобігаючи таким чином ламкості та заплутуванню при розчісуванні та укладанні
- полегшує розчісування та стрижку волосся на гриві та хвості
- спрей-блиск та кондиціонер для волосся в одному
- з приємним запахом
- з багатим мигдальним маслом для догляду за шерстю коня
- надає шерсті шовковистий, блискучий вигляд на багато годин
- з мигдальним маслом та D-Пантенолом
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 3223443 |
| Основний EAN-13 | 4018653199558 |
| Ємність/Об'єм | 1000 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | z olejkiem migdałowym i D-pantenolem |
| Код постачальника | 3223443 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Походження | Зроблено в ЄС |
| Код CN | 33079000 |
| Країна походження | Polska |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/432 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 1.078 kg |
| Маса нетто | 1.08 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
| Висота коробки | 19.5 cm |
| довжина коробки | 33.5 cm |
| Вага коробки | 6.661 kg |
| Об'єм | 1000 ml |
Attachments and documentation

