Спрей для видалення плям і запаху сечі, 200 мл, Kerbl
SKU
80084
- Очищає та нейтралізує область, забруднену вашим улюбленцем;
- Препарат розкладає сечу та нейтралізує неприємний запах;
- Спеціальна формула також запобігає повторному маркуванню поверхні;
- Ефективний також при неприємних запахах та плямах від калу або блювоти.
Рекомендації щодо застосування:
- Великі забруднення слід попередньо видалити ганчіркою.
- Потім рясно розпиліть засіб на позначену область і залиште на приблизно 5 хвилин.
- Повторіть процедуру, якщо пляма все ще видно.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80084 |
| Код постачальника | 80084 |
| Код CN | 33074900 |
| Основний EAN-13 | 4018653282687 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/960 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.235 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 16 cm |
| Вага коробки | 1.41 kg |
| Ширина коробки | 11 cm |
Attachments and documentation

