Спрей для видалення плям і запаху сечі, 500 мл, Kerbl
SKU
80085
- Очищає та нейтралізує область, забруднену вашим улюбленцем;
- Препарат розкладає сечу та нейтралізує неприємний запах;
- Спеціальна формула також запобігає повторному маркуванню поверхні;
- Ефективний також при неприємних запахах та плямах від калу або блювоти.
Рекомендації щодо застосування:
- Великі забруднення слід попередньо видалити ганчіркою.
- Потім рясно розпиліть засіб на позначену область і залиште на приблизно 5 хвилин.
- Повторіть процедуру, якщо пляма все ще видно.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80085 |
| Код постачальника | 80085 |
| Код CN | 33074900 |
| Основний EAN-13 | 4018653282694 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/360 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 24 cm |
| Чиста довжина продукту | 10 cm |
| Чиста вага продукту | 0.567 kg |
| Маса нетто | 0.57 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 23 cm |
| Вага коробки | 3.402 kg |
| Ширина коробки | 17 cm |
Attachments and documentation

