Спрей WD-40, каністра 5 л, Kerbl
SKU
291212
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291212 |
| Старий код SKU | 10-0802 |
| Код постачальника | 291212 |
| Основний EAN-13 | 5032227495005 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 34031910 |
| Країна походження | Wielka Brytania |
| Виробник | WD-40 Company Zweigniederlassung Deutschland |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/96 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 28 cm |
| Чиста довжина продукту | 17.5 cm |
| Чиста вага продукту | 4.358 kg |
| Ширина коробки | 29.8 cm |
| Висота коробки | 31.1 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 17.432 kg |
| Маса нетто | 4.36 kg |
