Сталева дріт для електрозабору для коней і ВРХ, 1000 м х 2 мм, Kerbl
SKU
445055
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 445055 |
| Старий код SKU | 11-0224 |
| Код постачальника | 445055 |
| Тип провідника | Провід |
| Довжина провідника | 1000 м |
| Ширина/Діаметр провідника | 2,0 мм |
| Опір (Ом/м) | 0.06 Ω |
| Країна походження | Luksemburg |
| Основний EAN-13 | 4018653062227 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Сталь |
| Код CN | 72172030 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/920 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста ширина продукту | 67 cm |
| Чиста висота продукту | 67 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 25 kg |
| Маса нетто | 25 kg |

